Skocz do zawartości

Jerkbait sie śmieje :)


benito

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzą rodzice Jasia do przedszkola. Widzą go płaczącego i siedzącego na nocniku. Pytają się:

- Dlaczego siedzisz sam w przedszkolu i płaczesz?

- Bo pani powiedziała: kto zrobi kupę ten pójdzie na wycieczkę do lasu.

Mama się pyta:

 

- A ty nie zrobiłeś ?

- Zrobiłem ale Wojtuś mi zabrał !

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie zdziwi .

Chleb tostowy ponad 14 zł/kg .

Mąka pszenna w hurcie dla piekarni poniżej 3 zł/kg .

Kogo wina że są takie ceny .

Pazerność Polskiego biznesu nie ma granic .

Fajny masz kolego kalkulator. Najlepiej otwórz piekarnie będziemy mogli cieszyć się tanim chlebem
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 64 lat mieszkam przy piekarni przez płot a drugą obok  zlikwidowali 30 lat temu była na drewno .

Trzy pokolenia pracowały i układ z PRL-u żeby mieć taka piekarnię 1600 m2 pod dachem .

Sąsiad ma pieczywo i ciastka super kupuje codziennie ale nie o to chodzi .

Mój kalkulator jest super . 

Zdaję sobie sprawę z kosztów utrzymania piekarni .

Nigdy jak ropa staniała czy pellet chleb nie staniał  .

Zawsze drożał przy byle małych podwyżkach , obecnie co chwila .

Miało być śmiesznie wyszło jak zwykle .

Edytowane przez Tabor
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 64 lat mieszkam przy piekarni przez płot a drugą obok zlikwidowali 30 lat temu była na drewno .

Trzy pokolenia pracowały i układ z PRL-u żeby mieć taka piekarnię 1600 m2 pod dachem .

Sąsiad ma pieczywo i ciastka super kupuje codziennie ale nie o to chodzi .

Mój kalkulator jest super .

Zdaję sobie sprawę z kosztów utrzymania piekarni .

Nigdy jak ropa staniała czy pellet chleb nie staniał .

Zawsze drożał przy byle małych podwyżkach , obecnie co chwila .

Miało być śmiesznie wyszło jak zwykle .

Dolicz wg nowego ładu koszta zatrudnienia tj.np.składki zdrowotnej,zusu,sztucznie podwyższanej płacy minimalnej itd.O dodatkowych kosztach nie wspomnę. A najlepiej załóż firmę...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie zdziwi .

Chleb tostowy ponad 14 zł/kg .

Mąka pszenna w hurcie dla piekarni poniżej 3 zł/kg .

Kogo wina że są  takie ceny . 

Pazerność Polskiego biznesu nie ma granic . 

Myślałem że to żart?! A skoro nie, to pogratulować ! Dorabiają się spekulanci na ludzkiej krzywdzie i chlebie ;) .

Edytowane przez Z.Milewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...